A tel-avivi kikötő látta vendégül az ötödzsör megrendezett Magyar Napokat, ezt a gasztronómiai és kulturális szabadtéri eseményt, amely a Magyar Kultúrális évad egyik utolsó eseménye is volt. A szukot félünnepén tartott fesztivál magyar ételek standjaival, kóstolókkal, és magyaros kézimunka sátrakkal várta az érdeklődőket változatos zenei programokkal aláfestve. A három napon át tartó eseménysorozatot a a rendszerváltozás 30-ik évfordulójára készült, a Szabadság finom érintése című előadás zárta – Bea Bar Kallos képriportja.
Fotók: Bea Bar Kallos
Beszámoló az első napról:

képipari szakmunkás, gasztrogeek, a diétázás fedett-pályás bajnoka, örök ulpanista, az Izraelinfo fotó- és gasztro rovatának vezetője, a Shomrim és a Haaretz fotóriportere
Köszönjük támogatásotokat, ez tart életben minket! Ha szerinted is szükség van az Izraelinfóra, csatlakozz a támogatóinkhoz itt. Minden más támogatási forma itt.