Autókat nyelt el egy víznyelő Jeruzsálemben

Egy hatalmas víznyelő nyílt meg a jeruzsálemi Shaarei Tzedek kórház parkolójának burkolatán, melybe több ott parkoló autó is belezuhant.

A kórházi dolgozók szerint a víznyelő a közelben ásott autópálya-alagút miatt alakulhatott ki, a szerencsétlenségben azonban szerencsére senki sem sérült meg. Az alábbi videókon is látszik, ahogy a víznyelő megnyílik a parkolóban.

Tudósok és a helyi hatóságok azt feltételezik, hogy a jelenség hátterében valószínűleg a talaj víztartalma állhat, és geológiai egyenlőtlenség idézhette elő a különleges jelleget öltő földcsuszamlást, így jöhetett létre a szinte szabályos kör formájú tályog.

Köszönjük támogatásotokat, ez tart életben minket! Ha szerinted is szükség van az Izraelinfóra, csatlakozz a támogatóinkhoz itt. Minden más támogatási forma itt.

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét